Чому «губляться» земляки?

Шістьох житомирян віком від 21 до 61 року, про зник­нення яких повідомляли їхні рідні, розшукали останнім часом працівники Житомирського відділу поліції. Ніхто із розшуканих жертвою злочину не став.

На початку березня до поліції звернувся житель об­ласного центру, який повідомив про зникнення свого 21-річного племінника. Юнак ріс без батьків, опікувався ним дядько. Досягши повноліття, парубок взявся працю­вати, жив окремо, а останнім часом перестав виходити на зв’язок із єдиним родичем. Той, не знаючи про долю опікуваного, забив на сполох.

Оперативники кримінальної поліції провели комплекс розшукових заходів, установили коло осіб, з якими спілкувався розшукуваний і врешті з’ясували його місцеперебування. Під час зустрічі юнак пояснив, що увесь цей час працював будівельником, тож перебував у роз’їздах, телефонний номер змінив і не знайшов можливості повідомляти про себе. Між родичами від­новлено спілкування.

Про зникнення свого 19-річного сина 27 червня до поліції повідомила стурбована житомирянка. Жінка розповіла, що юнак пішов з дому, нічого їй не сказавши. Потім з’ясувалося, що він гуляв з друзями містом, його околицями. Згодом парубок відізвався з іншої області та зв’язок з ним обірвався.

У ході перевірки можливого місця перебування юнака поліція провела низку заходів і врешті було встановлено, що після мандрівки з друзями він благополучно повер­нувся до Житомира.

Кількаденна відсутність 46-річного житомирянина схвилювала його синів, які також 27 червня звернулися до поліції з повідомленням про зникнення батька. Було з’ясовано, що чоловік проживає сам і вже кілька днів по­спіль не виходить на зв’язок і не з’являється за місцем роботи. Окрім того, з домоволодіння разом із власником зник його автомобіль.

У результаті вжитих заходів поліцейські встановили, що розшукуваний гостював у знайомих і забув потур­буватися про стан свого мобільника.

Історії ще трьох житомирян — 1956-го, 1966-го та 1969 р.н., — яких розшукували рідні, також закінчилися благополучно. Усі вони знаходяться поруч із родичами.

Як повідомив начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока, з початку поточного року до підрозділу надійшло понад 290 повідомлень про зникнення жителів обласного центру. Місцеперебування майже усіх із роз­шукуваних було встановлено упродовж короткого часу. Нині тривають розшукові заходи відносно 4 безвісти зниклих житомирян.

Відділ комунікації поліції в Житомирській області.

 

Джерело статті: газета «Житомирщина»

ТОП новости

Вход

Меню пользователя