До будівлі державного телебачення Сербії увійшли пікетувальникиКількасот пікетувальників в суботу ввечері увійшли в будинок державного телебачення Сербії, вимагаючи, щоб їхні лідери в прямому ефірі звернулися до громадян. Об этом сообщает 10minut.in.ua со ссылкой на СМИ.


Пікетувальників очолив голова ультранаціоналістичної партії «Двері» Бошко Обрадович. В будинку розмістились підрозділи спецполіції, щоб заблокувати прохід на поверхи, де розташовані телестудії, – повідомляє Радіо Свобода.


Представники пікетувальників заявляють, що не вийдуть з будинку до ранку.


Зазначається, що кілька тисяч осіб заблокували обидва входи до будинку держтелебачення в центрі сербської столиці Белграда.


Протести під назвою «1 з-поміж 5-ти мільйонів» в Сербії розпочалися в грудні минулого року після побиття лідера однієї з опозиційних партій. Таку назву опозиція обрала тому, що президент Александар Вучич заявив, що не подасть у відставку навіть, якщо цього вимагатимуть пʼять мільйонів громадян. Тисячі громадян, переважно в пʼятницю та суботу, протестують в столиці, великих містах та навіть у провінційних містечках. Вони вимагають відставки глави держави й призначення дострокових виборів.


Раніше повідомлялося, що президент Сербії заявив про можливі дострокові вибори.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/do-budivli-derzhavnoho-telebachennia-serbii-uviyshly-piketuval-nyky/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя