У приватному секторі лучанка зливала фекалії у ливневу каналізацію


У приватному секторі вулиці Володимирської під час патрулювання інспекторами відділу «Група швидкого реагування» було виявлено як громадянка Антоніна К., котра проживає в будинку № 33, зливала з відра рідину жовтого кольору з їдким запахом у ливневу каналізацію, після чого навколо піднявся та поширився нестерпний та концентрований сморід фекальних мас, йдеться на сторінці муніципалів.

Інспектором миттєво було вжито заходів щодо притягнення цієї господині до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП.

Дуже шкода, що на момент виявлення порушення, жінка повністю злила вміст відра у ливневу каналізацію.

І найгірше те, що все це дуже швидко розноситься каналізаційною мережею міста. Два-чотири таких зливи в день, особливо у спекотну погоду, і це стає однією з причин поширення смороду, котрий накриває місто.

«Шановні лучани, департамент муніципальної варти звертається до кожного власника приватного домоволодіння бути свідомими та не здійснювати злив рідких нечистот, побутових відходів у ливневу каналізаційну мережу міста, оскільки вищезазначені речі, потрапляючи у каналізацію, вступають в реакцію з її вмістом та викликають відповідні процеси бродіння і, як наслідок, поширюють неприємний запах та сморід.

При виявлені вищезазначених фактів або якщо вам відомо, що ваші сусіди вчинять такого роду правопорушення, просимо негайно повідомляти телефонуючи на гарячу лінію відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти за тел. 0670000679 або на цілодобову лінію оперативного реагування Луцької міської ради «15-80», – йдеться у дописі муніципалів.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-pryvatnomu-sektori-luchanka-zlyvala-fekaliyi-u-lyvnevu-kanalizatsiiu-/” Об этом сообщает kiev-v.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя