Клименко про зарплати в поліції: "Це не той рівень, який ми б хотіли"


Проте зарплати вищі, ніж були до реформи Національної поліції

Про це новий очільник поліції Ігор Клименко розповів в інтерв’ю Lb.ua Об этом сообщает comandir.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми не встигаємо за зарплатами, які ростуть в "народному господарстві". Старт сержанта Національної поліції України становить 9 тис.₴ З цього року підвищили зарплату оперуповноваженим — їх оклад в районі 11 500-12 500₴ Це не той рівень, який ми б хотіли, хоча і куди кращий, ніж був до реформи", — зазначив Князевич.

За його словами, також існує можливість для поліцейських отримати житло на пільгових умовах: 60% його вартості оплачує сам поліцейський, 40% компенсує Нацполіція.

"Ще один дуже важливий напрям, яке, я впевнений, дасть змогу радикально поліпшити ситуацію — так званий перший мотиваційний пакет МВС — можливість отримання житла поліцейським на умовах пільгового фінансового лізингу. Ця програма, якою може скористатися кожен співробітник. Суть така: поліцейський платить близько 60% вартості житла, Нацполіція компенсує до 40% місячного платежу (по 5% у разі народження кожної дитини і по 10% за кожні наступні 5 років служби). Також Нацполіція оплачує всі відсотки по кредиту та інші витрати на його обслуговування", — пояснив він.

Повідомляється, що наразі за цією програмою вже 380 сімей поліцейських отримали окреме житло.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/klymenko_pro_zarplaty_v_policiyi_quotce_ne_toy_riven_yakyy_my_b_khotilyquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя