Названо продукти, які не можна вживати жінкам після 30 роківШкідливі продукти можуть провокувати зайву вагу і зіпсувати шкіру обличчя

Об этом сообщает Руспрес


Після 30 років в жіночому організмі сповільнюються обмінні процеси, що не дуже позитивно позначається на зовнішньому вигляді. У цьому віці скинути зайву вагу стає складніше, а на обличчі з’являються перші зморшки. Сповільнити старіння можна, якщо правильно скоригувати раціон, а також виключити з нього деякі продукти.


Для того, щоб виглядати краще – слід відмовитися від деяких продуктів.


Солодкий фруктовий йогурт


В одній упаковці міститься 47 грамів цукру – це більше, ніж потрібно людині в день. Після 30 років слід вживати не більше 25 грамів в день.


Білий хліб


Білий хліб має мінімальну харчову цінність, високий глікемічний індекс і велику кількість калорій.


Пакетовані фруктові соки


У цьому напої феноменальна кількість цукру, барвники і нуль вітамінів, тому від таких напоїв можна набрати вагу і навіть зіпсувати шкіру.


Випічка


Альтернативні види борошна, рослинне молоко, корисні натуральні підсолоджувачі дозволяють насолоджуватися випічкою без шкоди для здоров’я і краси. Борошняні солодощі, які найчастіше продаються в магазинах, містять трансжири, консерванти, цукор і негативно впливають на організм.


Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/63190”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя